fbpx

CIRQL terrassitool Dedonilt

ikooniline ja kutsuv

Werner Aisslinger’i disainitud CIRQL kollektsiooni puhul kohtuvad iidsed käsitsi kudumise oskused tänapäevase 3D tehnoloogiaga. Tulemuseks on ikooniline ja kutsuv kollektsioon, mille esemetel on silmapaistvad ringselt põimitud/kootud detailid. Toolid on valmistatud luksuslikust Dedoni fiibrist ning pulbervärvitud alumiiniumist, saadaval on rohkelt erinevaid värvitoone. Toolid peavad vastu isegi karmimatele välistingimustele.

Werner Aisslinger: “Meie plaan oli luua väga kerge ja läbi paistev tool, mis on ühtlasi kutsuv, mugav ning ootamatu. Toolil on ka Dedonile omapärane kvaliteet ja kõrgetasemelisus.”

Cirql kollektsioon koosneb toolidest ja tugitoolidest, mille puhul saab valida jalgadega või ümara aluse vahel. Lisaks kuuluvad kollektsiooni jalapink, kohvilaud ning padjavalik.

Product

Werner Aisslinger


His works cover the spectrum of experimental, artistic approaches, including industrial design and architecture. He delights in making use of the latest technologies and has helped introduce new materials and techniques to the world of product design.