fbpx

Meist

EMERANTE – ELEGANTNE ELUSTIIL

Armastame ilusat disaini ja tahame jagada seda tunnet ka oma klientidega, pakkudes parimaid valikuid kodu sisustamiseks.

Emerante OÜ alustas tegevust 2000. aastal. Meie pakutavad tooted on pärit peamiselt Itaalia tootjatelt, kelle disaini iseloomustavad moodsus, ajas kestvus, kõrge kvaliteet, inspireerivad ning isikupärased lahendused.

Usume, et tänapäeva kiirelt muutuvas maailmas peab kodu olema kindel ja turvaline koht, kus tunda end mugavalt ning nautida kvaliteetaega oma kõige kallimatega.

Emerante pere on rõõmuga abiks teie unelmate kodu sisustamisel. Pakume oma klientidele täisteenust projektist paigalduseni ja aitame vajadusel mööbli hooldamisel.

Lisaks kodude sisustamisega tegeleme ka ühiskondlike ruumide sisustamisega. Meie tehases on valminud mööblit nii restoranidele, hotellidele kui ka laevadele.

Meie suurest kirest Itaalia ja Itaalia elustiili vastu sündis ka teine väike firma Frizzante OÜ (http://www.frizza.eu/), kes toob maale hoolikalt valitud Itaalia veine ja gurmeetooteid.