fbpx

GLISS MASTER

garderoobide sari laiendab oma võimalusi

Vincent van Duysen lõi Gliss Master garderoobide sarja 2016. aastal. Nüüd on Molteni&C sarja edasi arendanud ja pakub uusi võimalusi, peamiselt materjalide valikus: innovatiivsed viimistlused on lisatud nii raamile (Raffia), taustapaneelidele (Fine Grain or Raffia) kui ka ustele (Graffiato bronze or silica).

Tänu läbipaistvast klaasist küljepaneelidele ja ustele on nüüd on võimalik saada täielikult klaasist garderoob. Lisaks on saadaval puidust või lakitud pinnaga uksed koos uute käepidemetega (Niche). Uus disain on loodud nii sahtliboksidele kui ka kahepoolsete ustega versioonile, kus on praktilised käepidemed (Hold) Ecopelle või Fine Grain viimistlusega. Saadaval on uued Ecopelle ja klaasist riiulid LED valgustusega või ilma.

 

 

Vincent Van Duysen


His furnishings and accessories are designed with an architectural perspective that is not limited by form, but is expressed with a careful perception of interior space and its relationship to the exterior architecture. By interpreting architecture and redefining its proportions, Van Duysen creates objects of great purity and simplicity that still retain a concrete character and solid form.

Test