fbpx

Ratio

uus köökide kollektsioon Vincent Van Duysen'ilt

Vincent Van Duyseni teine kollektsioon põhineb hoonetele sarnastel vormidel ning oskuslikul materjalivalikul. Moodulköögi üldist disaini, seinakappe, poste, õhupuhasteid ja aksessuaare iseloomustab metallvõrgustik. Disainis on kasutatud paksemaid ja õhemaid komponente koos sihvakate ning minimaalsete tehnoelementidega, mis loob elegantse tasakaalustatuse.

Lisaks traditsioonilistele lineaarsetele struktuuridele pakub V. Van Duysen nurgakappide, köögisaarte ja aksessuaaride elemente lahendusi, mis rahuldab ka kõige kõrgemaid nõudmisi. Kööki viimistlevad täielikult integreeritud innovatiivsed söögitegemis- ja pesemislahendused, lisaks snäkilett. Materjalide puhul on kasutatud tumeda tamme ja musta palmi puitu, naturaalset kivimoodi siidist georgette marmorit, travertiini, pronksivärvi alumiinium jms.

“Köök on loodud kahe kihina: struktuurne kiht, mis koosneb püstistest osadest, ning pinnakiht. Vertikaalsete ja horisontaalsete joonte koostoime annab köögile silmatorkavalt graafilise ja arhitektuurse ilme.” Vincent Van Duysen

Vincent Van Duysen


His furnishings and accessories are designed with an architectural perspective that is not limited by form, but is expressed with a careful perception of interior space and its relationship to the exterior architecture. By interpreting architecture and redefining its proportions, Van Duysen creates objects of great purity and simplicity that still retain a concrete character and solid form.