fbpx

True Outdoors

True Design uued tooted

Tutvustame kevadsuviseks hooajaks stiilset ja mugavat terrassimööblit True Designilt.

True Outdoors on kollektsioon, mis sobitub kenasti loodusse ja loob tervikliku üldpildi. Valikus on Code Out ning Dna Out, mis pakatavad originaalsusest ning kasutajasõbralikkusest.

Leonardo Rossano ja Debora Mansuri disainitud terasest Dna Out on ikooniline osa True Design kollektsioonist. Code Out on loodud Parisotto+Formentoni poolt, mis on inspireeritud geomeetrilistest kujunditest ning millest õhkub esteetilisust.

Dna Out mõjub kergelt, ehkki see on valmistatud terasest. Samuti on see palju enamat kui lihtsalt pink, see on omapärane objekt ruumis. Dna Out on saadaval erinevates toonides ning viimistlustes. Samuti ei ole see vaid terrassimööbel, vaid sobib ideaalselt ka siseruumidesse.

Code Out on inspireeritud kaasaegsest elustiilist: erinevate kombinatsioonidega mängimine võimaldab erinevaid tegevusi. Seega saab sel mõnusalt sõpradega aega veeta, lugeda või hoopiski sülearvutiga tööd teha.

See on saadavalerinevates toonides ning erinevates suurustes. Code Out ei ole vaid terrassimööbel, see sobib kenasti ka siseruumidesse.