fbpx

Uued tootjad

ning rohkelt nende uusi tooteid!

Lisasime Emerante tootevalikusse nelja uue tootja imeilusad tooted. Kõikide siin mainitud tootjate valitud mööbli- ja sisustuselemendid leiate ka meie kodulehelt rubriigist ‘tooted’ koos täpsemate tutvustustega.

 

Tessoria Asolana

Ilusad, pehmed ning kvaliteetsed vaibad.

Tessoria Asolana on üks Itaalia vanimatest tekstiilivabrikutest, mis alustas tööd juba aastal 1848. Tänapäevalgi kasutatakse vaipade valmistamisel vaid Itaalias toodetud toormaterjale. Tessoria Asolana tooteid on läbi aegade kasutatud nii kodumajapidamistes kui ka mõisades ja lossides.

Tutvu Tessoria Asolana toodetega SIIN.

 

True

Mööbel, mis sobib ideaalselt nii kontorisse kui ka eluruumi.

True on pereprojektist ettevõtteks kasvanud Itaalia mööblitootja, mis keskendub autentsele, praktilisele ja selgepiirilisele kontorimööblile. True asutati aastal 1983 nime TMA all, 2009 alustas firma tööd praeguse nimega. True toodab ilusaid kõrgkvaliteetseid esemeid, mis on mugavad, vastupidavad, mitmekülgsed ning jätkusuutlikud.

Tutvu True toodetega SIIN.

 

Domani

Ilusad, suured ja kõrgkvaliteetsed Domani keraamikaesemed.

Domani asutati Belgias 1992. aastal ning ettevõtte fookuses on professionaalne käsitöö ja naturaalsed materjalid. Kõik vaasid ja potid, ongu need savist, tsingist või terasest, on valmistatud vastavalt vanadele traditsioonidele ning meetoditele. Domani esemed sobivad ideaalselt igasse koju, kontorisse ja avalikku ruumi.

Tutvu Domani toodetega SIIN.

 

Mani

“Mani by Britta Herrmann” ja “Made in Italy” on nende keraamikaesemete peamised märksõnad ning kvaliteedinäitajad.

Tutvu Mani toodetega SIIN.