fbpx

LOUISE CAMPBELL’I VALGUSTI COLLAGE

uutes rahulikes toonides

Möödub 10 aastat tuntud valgusti Collage loomisest ning aastapäeva tähistamiseks anti välja lambi uusversioon. Kümne aasta jooksul on valgusti Collage kaunistanud rohkelt erinevaid ruume: kodud, ametiasutused, ülikoolid, haiglad ning arvukad restoranid üle maailma.

Collage’i uusversioon on saadaval uutes toonides ja veluurisarnase viimistlusega, mis kokku annavad valgustile täiesti uue identiteedi. Kolmekihilisel lambikuplil, mis loob põneva varjudemängu, on eksklusiivsne ja eristuv välimus.

Louise Campbell saab inspiratsiooni loodusest ja rakendab selle enda disainitud valgustites. Tema ajas kestvad ja väärtuslikud ideed on end tugevalt tõestanud ning Collage valgustid on tuntud üle maailma. Campbell tõstis sellega ennast tähtsaimate Taani disainerite nimekirja, kes jätkab uhkelt Taani disaini traditsioonidega ja teeb koostööd Taani ettevõtetega.

Product

Louise Campbell


is a Danish furniture and lighting designer. She is a leading figure in contemporary Danish design and experiments with free, unconstrained forms and new technologies. She has won several awards.

 

LOUIS POULSEN COLLAGE
by Loise Campbell